سفارش تبلیغ
صبا

برای خدا

با خودم عهد کرده ام در این صفحه ننویسم جز برای خدا! این روز ها فکر می کنم به دل ام نزدیک تر شده ام. برگشته ام به چهارده سالگی ام چهارده سالگی من زیاد معصومانه نبوده ولی چهارده سالگی دل ام چرا؛ معصوم، مظلوم، محجوب، غریب و تنهای تنهای تنها. بی چاره دل ام!خدا تو می دانی!به حال دلم رحم کن / یا دلیل المتحیرین


 


نوشته شده در پنج شنبه 90/1/11ساعت 10:54 صبح توسط هادی نظرات ( ) |


قارچ ها موجوداتی هستند فاقد ریشه، ساقه و برگ. قارچ ها بر خلاف گیاهان نمی توانند خوراک خود را تولید کنند و برای ادامه زندگی ناچارند مصرف کننده باشند. فراعنه ی مصر، قارچ را یک خوراکی لذیذ می دانستند و یونانی ها اعتقاد داشتند که قارچ برای جنگاوران در صحنه ی نبرد، تولید قدرت می کند. رومی ها نیز قارچ را به عنوان یک هدیه از جانب خدا برمی شمردند و آن را فقط در روزهای عید استفاده می کردند. بیش از 38 هزار نوع قارچ وجود دارد که بعضی از آن ها سمی اند و بعضی از آن ها قابل خوردن می باشند.

برخی از قارچ ها بیشتر شبیه سایت هستند تا قارچ. سایت ها آنلاین هستند ولی قارچ ها نه، سایت ها خواندی هستند و قارچ ها خوردنی. رشد روز افزون این گونه از سایت ها در چند ماه اخیر باعث شد که من فکر کنم قارچ هستند نه سایت. این سایت های قارچ گونه یا قارچ های سایت گونه تمامی خصوصیات یک قارچ را دارند البته از نوع سمی، یعنی:

1-     ریشه، ساقه و برگ ندارند.

 2-     نمی توانند خوراک خبری و مالی خود را تأمین کنند پس ناچارند که مصرف کننده باشند؛مصرف کننده مالی و خبری.

 3-     فراعنه مصر آن ها را یک خوراک لذیذ می دانند.

4-     بعضی ها این گونه از قارچ ها را هدیه خداوند می دانند.

ضمن استغفار به درگاه لاهوتی سردار عزیز شهید مهدی باکری ناچارم که بگویم والا در محضر این شهید عزیز قطعا عذری نخواهم داشت؛ سایت باکری آنلاین یک نمونه از این گونه هاست. این پایگاه خبری قارچ گونه در گزارشی از خبرنگار اعزامی خود به راهیان نور به جای توصیف حال و هوای معنوی حاکم بر کارون های راهیان نور در گزارشی عجیب و غریب اقدام به شکایت از مسئولین برگزار کننده اردو نموده است که این ها که از ما 40 هزار تومان گرفته اند و ما را به منطقه برده اند برای گردش؛ غذایشان خوش مزه نبود، جای خوابمان بزرگ نبود و این که خلاصه این ها دارند با خون شهدا کاسبی می کنند، تازه 40 هزار تومان هم از ما گرفته اند! اصلا این که آقایان سایت قارچ آنلاین و پیروان مکتب ایرانی در راهیان نور چه می کنند! بماند، ولی حرف من با این سایت و همه ی قارچ ها این است که:

کاسبی با خون شهدا بد است اما  خیانت به نام شهدا بدتر است. باکری آنلاین نبود، باکری سرباز ولایت بود؛ ولایت فقیه. این تأکید بر ولایت فقیه اینجا حتما لازم است که منظور ولایت کوروش یا رستم و اسفندیار نیست! ولایت فقیه که همان ولایت رسول الله است ولایت فقیه که همان ولایت امیرالمومنین است گرچه اگر چشم نخواهد ببیند و گوش نخواهد بشنود، در غدیر خم هم که باشی و دست علی را پیامبر ببنی بالای بلندی بازم هم از ولایت معنای دیگری برداشت می کنی و مقدمه می شوی برای سقیفه. شهدا قارچ نبودند، شهدا لاله بودند و شقایق و همه لاله ها ریشه، ساقه و برگ دارند. لاله ها برای فراعنه مصر خوراک لذیذی نبودند و البته که شهدا هدیه خداوند بودند.

خبرنگاز اعزامی باکری آنلاین! شما بهتر بود به جای راهیان نور به تخت جمشید می رفتید، سفره ی هفت سینتان را همان جا پهن می کردی کنار ستون های کاخ کوروش و برای قارچ آنلاین دوتا عکس هم که مخابره می کردی برای دو ماهت کافی بود بقیه ی سال هم خدا بزرگ است! نیاز نبود این همه با مشکلات شلمچه و طلائیه و اروند دست و پنجه نرم کنی که! اشکال از موسسه ی طلایه داران نیست، مشکل خاک منطقه است برادر! قبول نداری از شهید باکری بپرس که زیاد بودن نان خشک بچه های واحد اطلاعات عملیات لشکر را بهانه ای کرد برای قطع سهمیه یک هفته ای نان تازه از تدارکات.کاسبی با خون شهدا بد است اما  خیانت به نام شهدا بدتر است.

و اما در مورد موسسه طلایه دارن اگر بگویم این موسسه تنها مجموعه ای است که در شکل گیری راهیان نور نقش تعیین کننده ای داشت تو قبول نخواهی کرد؛ چون تو نبودی تا ببینی ولی من بودم و دیدم حاج حسین یکتا علمدار دلنشین راهیان نور یک تنه ایستاد و مشکلات را به جان خرید تا راهیان نور شد راهیان نور. حاج حسین یکتا هم از قضا مثل حاج علی فضلی که خار چشم قارچ هاست، یک چشمش در کربلای ایران شهید شده، وقتی که تو نبودی، من هم نبودم و حالا تو فکر می کنی آن چشمش که شهید شده دیگر نمی بیند ولی من بر این باورم که همان چشم بر کرانه ی ازلی و ابدی وجود نشسته و نظاره گر من و توست. باکری هم می بیند، همت هم، صیاد هم. این قارچ های سمی برای این کاشته می شوند و از بودجه ی فرهنگی مکتب ایرانی ارتزاق می شوند تا جای لاله هایی مثل باکری و همت صیاد و فضلی و یکتا که عند ربهم یرزقونند را تنگ کنند ولی سرخی خون لاله ها بر سم قارچ ها پیروز خواهد شد که این وعده ی الاهی ست! 

 


نوشته شده در شنبه 90/1/6ساعت 6:21 عصر توسط هادی نظرات ( ) |

 

 

گذشت سال همت مضاعف و کار مضاعف و خدا را شکر که برای اولین بار آقا در اول امسال از عمکرد مسئولین در سال گذشته  ابراز رضایت کرد. گرچه نسبی بود این رضایت ولی باز هم جای شکرش باقی است، خدایا شکر!

سال همت مضاعف و کار مضاعف برای بعضی ها که از قضا نمره ی نسبتا خوبی هم از لبخند رضایت نسبی آقا دریافت نمودند در حالی گذشت که افتخار بر زبان آوردن نام سال گذشته را که متبرک به تسمیه از سوی نائب امام زمان بود را متاسفانه نصیب خود نکردند.

(من خودم ازحرف زدن بعضی ها که ضمیرشان در مسیر برگشت به مرجع، به دو راهی و چند راهی می رسد و بعضی ها را طوری بیان می کنند که مخاطب در همان دو راهی یا چند راهی تردید، مردد بماند، بدم می آید. پس واضح تر می گویم که منظورم از بعضی ها چه کسانی هستند. گرچه بعضی ها را خوش نیاید!)

دولت محترم و هنوز انقلابی و هنوز مکتبی مان و به خصوص رئیس جمهور محترم و هنوز انقلابی و هنوز مکتبی مان که سال پرکاری را پشت سر گذاشت و در خدمت به مردم انصافا همت خود را مضاعف کرد و نتیجه ی آن شد آن خبرهای غرور آفرین و پیشرفت های ایران اسلامی در زمینه های مختلف علمی, مع الاسف من نشنیدم برای اثبات صداقت و حقانیت و مشروعیت این تلاش خستگی ناپذیر، حتی یک بار نام سال گذشته را بر زبان بیاورد. دولت در سال گذشته کار مضاعف کرد و همت مضاعف نمود، بدون این که نامی از آن بیاورد کسی نگوید ایشان مرد عمل کردن است نه شعار دادن که خواهم گفت عمل بدون این شعار که برگرفته از شعور انقلاب است  کمتر از شعار بدون عمل نیست و در عوض تا توانستند گفتند و نوشتند که اولویت برنامه های دولت در سال گذشته فرهنگ است و فعالیت های فرهنگی و بودجه های کلان فرهنگی تخصیص دادند با اختیار تام آقای مسئله ی فرعی! و شعار دولت که همان مسائل فرهنگی بود از جایی غیر از چشمه ی نور مدظله العالی سرچشمه می گرفت و  غیر از نور ظلمت است و تاریکی! حتی عدالت خواهی، حتی خدمت به خلق! 

واضح تر از این اگر بخواهم بگویم احمدی نژاد قبل از آن نامه ی آقا به احمدی نژاد، در مورد مشایی، با احمدی نژاد بعد از آن نامه ی آقا به احمدی نژاد، در مورد مشایی، برای من به اندازه فاصله ی بین مکتب اسلام ناب محمدی و اسلام مکتب ایرانی تفاوت دارد که این فاصله با مقیاس و معیارهای مادی قابل اندازه گیری نیست. آقای رئیس جمهور محترم در آن امتحان الاهی نمره ی خوبی نگرفت و به واسطه ی بزرگواری و ارفاق آقاست اگر که دولت دهم جان سالم به در برد و هنوز محبوب است برای همچو منی.

البته من هنوز نشنیده ام ایشان بعد از گناه آن نامه توبه کرده باشد اگر کسی شنیده بگوید تا من از سوء ظن خود توبه کنم ( برای مخاطبین این قلم نیاز به توضیح نیست که در فرهنگ انقلاب ناب روح الله، تخطی از فرمان ولی گناهی ست بس بزرگ!)

مکتب ایرانی سراب است و آب فقط در چشمه ی حضرت ماه است. این ملت ملی ترین رسوم خود را هم با رنگ اسلام می پسندند. در سفره ی هفت سین ایرانیان تخت جمشیدنشین هم ممکن است یکی یا چند تا از سین های سفره کم باشد، ولی هیچ ایرانی بدون قرآن سفره ی هفت سینش کامل نمی شود.

الغرض: من و شمای بچه حزب اللهی که ریشمان ریشه در خاک انقلاب دارد و با آب ناب، از چشمه ی حضرت ماه سیراب می شویم، امسال باید حواسمان را بیشتر جمع کنیم که اگر سخن شناس باشیم و پی گیر فرمایشات آقا اثبات این مدعا چندان کار مشکلی نیست که حمایت های آقا از دولت، قبل از آن نامه، متوجه خود دولت بوده است و بعد از آن نامه فقط متوجه عملکرده های مثبت دولت و این یعنی این که یعنی!


 

 


نوشته شده در جمعه 90/1/5ساعت 10:6 عصر توسط هادی نظرات ( ) |

<      1   2      

Design By : Pichak